Pages

Perşembe, Şubat 27, 2014

Essence French Manicur Pencil

Merhabalar,
Hep söylemişimdir,hiçbir zaman sürekli oje değiştiren bir insan olamadım. Açıkçası doğru düzgün oje süren bir insan bile değilim ki.. :) Oje sürmek hayatta yapamadığım şeylerin başında geliyor. Doğru düzgün sürmeyi becersem bile kesin bir yerlere değdirip o ojeyi de bozarım!
 
İş böyleyken benim kendi kendime French yapmam hiç olası bir şey değil doğal olarak. Fakat 1-2 ay önce Gratis Essence standında görüp,almadan edemediğim bir üründen bahsedeceğim size : Essence French Manicure & Pedicure Pencil!
 
 

 
Kendisi 3 ml ve 7 TL gibi bir fiyata satılıyor. Benim gibi beceriksizler için bir nebze de olsa French yapmayı kolaylaştırıyor.  (Gerçi sağ elime yapmam bu kalemle bile olsa neredeyse imkansız ama :)
 
Kapağını açtığınızda ortası delik olan fırçamsı/keçemsi sert bir ucu var, biraz tırnağınıza bastırarak ürün gelmesini sağlıyorsunuz ve sonrasında uygulamaya başlıyorsunuz. Üzerine de açık tonda bir oje sürdüğünüzde işlem tamamlanmış oluyor.
 
+ Ojeye göre daha kolay uygulanabilir olması,
 
- Tırnakta çok uzun ömürlü olmaması,
- Bastırarak gelen ürünün her zaman tam ayarlanamaması.
 
Bence günü kurtarması açısından kullanım kolaylığı sağlayan güzel bir ürün. Biterse ve bulursam tekrar almayı düşünürüm.
 
 
Kolay French manikür yapabilmek için sizin önerileriniz var mı?
 
Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için değerli..

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...